Chuck Norris radí, jak na prezentaci

Občas se Vám může stát, že nemůžete nalézt vhodný mindset pro prezentaci. Nevíte, jak se máte k prezentaci postavit a ani jeden ze zamýšlených mindsetů a tím i stylů prezentace pro Vás není vhodný. Každý styl by šel použít, ale žádný není dokonalý. A v tom přichází Chuck Norris, který nejen že umí dělit nulou, ale taky ví, jak správný mindset nastaví. Existuje na to jednoduchý trik, který vhodný mindset snadno nalezne a ještě se při této činnosti pobavíte.

Můžete svou prezentaci a to slovo od slova říct při jiném emocionálním stavu a prezentace bude působit jinak, přestože je obsah identický. Vyzkoušejte pár různých emociálních stavů při prezentaci a snadno naleznete ten nejvhodnější. Zkuste například svou minutovou obchodní prezentaci prezentovat:

  • ve Spěchu
  • Nudně
  • Nervózně (ostýchavě)
  • Suverénně jako Chuck Norris
  • Nejistě
  • Diktátorsky jako Mussolini

Zabere Vám to 6 minut a samotná prezentace nabere úplně jinou dynamiku. Najednou budete vědět, kde máte zpomalit, kde zase být více dynamický, naleznete vhodný mindset, který nebude ani moc sucharský ani moc rozpustilý, prostě něco mezi. A pak už je to snadné, přijdete a začnete bez obav mluvit, tak jako Chuck Norris.

Příspěvek byl publikován v rubrice Jak prezentovat, Jak se zlepšit v prezentaci se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Page not found

Error 404

We’re sorry to inform you but the page you’re looking for no longer exists. It was a good page. Maybe even a great page. It was probably eaten by a troll. It will be missed.